ضوابط فروش

ضوابط فروش محصولات

شركت رز سان پری فام محصولات خود را با برند تجاري  ( لالالند la la land  ) توليد و  عرضه مي نمايد.  موارد ذيل از جمله ضوابط فروش اين محصول مي باشد:
  1. محصولات اين شركت صرفا با برندهاي تجاري اعلام شده و با ذكر شماره پروانه ساخت و شماره پروانه بهداشتي و با ليبل نصب شده بر روي محصول عرضه مي شود. لذا خريد محصول بدون درج برند و اطلاعات فوق،‌ مسئوليت متوجه خريدار و فروشندگان بعد خواهد بود.
  2. فروش محصولات اين شركت در سايتها و فروشگاه هاي اينترنتي و سامانه هاي فروش آنلاين ممنوع است. با توجه به اعلان صورت گرفته بر روي محصول مبني بر ممنوعيت فروش آنلاين و ضرورت مراجعه به ضوابط فروش در سايت،  كليه خريداران با خريد محصول، اين تعهد را به عنوان يك شرط ضمن عقد پذيرفته و تعهد به خريداران بعدي در فروش هاي بعدي منتقل مي شود.
  3. در صورت فروش محصولات اين شركت در سايتها و فروشگاه هاي اينترنتي و سامانه هاي فروش آنلاين، شركت ضمن محفوظ دانستن پيگيري قضائي عليه متخلف بر اساس قوانين موضوعه جمهوري اسلامي ايران از جمله قانون تجارت الكترونيكي مصوب 1382،  قانون ثبت اختراعات، طرحهاي صنعتي و علائم تجاري مصوب 1386، قانون جرائم ريانه اي مصوب 1388، قانون مواد خوردنی و آشامیدنی و آرایشی مصوب 1346 ، قانون تعزيرات حكومتي در امور بهداشتي، قانون مبارزه با قاچاق كالا و ارز مصوب 1392 و ....،شرکت مستحق دريافت خسارت از متخلف به ازاي هركالاي فروخته شده معادل پنجاه برابر قيمت آن به عنوان حداقل خسارت از پيش تعيين شده مي باشد. اين امر به صورت شرط ضمن عقد با خريد كالا بر عهده خريدار قرار گرفته و به خريداران بعدي و فروشگاه و سايت واسطه منتقل  و بر عهده آنها خواهد بود.
  4. فروش و تبليغات در اینستاگرام  و پيام رسانهائي نظير واتساپ، تلگرام با رعايت بند 1 اين ضوابط منعي ندارد.
  5. وب سایت هاي lalalandperfume.com  و www.rosesunco.com  تنها وب سایت های رسمی شرکت می باشند.
 
از كليه بازديدكنندگان محترم اين صفحه تقاضامنديم در صورت مشاهده هرگونه تخلف از اين ضوابط، اين شركت را از طريق كانالهاي ارتباطي ذيل مطلع فرمائيد:
  •  
شماره واتساپ:09122570650
شماره تماس و پيامك:88506180-021