Adora perfume

01 - آدورا

دوست داشتنی ماندگار

قیمت بدون تخفیف: 385,000 365,750
موجودی: موجود است
:(جمع قیمت(بدون مالیات 365,750
--
نوع رایحه: خنک
گلی
میوه ای
معطر دریایی
چوب

ادوپرفیوم

زنانه

ml

30

سال تولید

2021

فصل پیشنهادی

بهار و تابستان

اَدورا دختریست زیبا با شخصیتی دوست‌داشتنی.
از آن‌ها که وقتی صبح بلند می‌شوی، عطر امنیت می‌دهد نه بوی از دست دادن، از آن‌ها که با کیلومترها فاصله، رنگ دوری نمی‌گیرد و احساسش ماندگار است. اَدورا تنها سهم دل یک نفر است و وجودش سنگ صبوریست در ساعات کسل‌کننده‌ی زمین.

نت آغازی:
برگ لیمو

برگ لیمو

انار

انار

آب

آب

نت میانی:
گل نیلوفر آبی

گل نیلوفر آبی

ماگنولیا

ماگنولیا

نت پایانی:
آمبر

آمبر

چوب سرو

چوب سرو

مشک

مشک

هنگامی که ادورا  را روی پوست و محل نبض یا لباستان اسپری کنید، به‌ سرعت متوجه بوی میوه‌ی لیمو، انار و نت‌های آبی خواهید شد. این ترکیب شیرین و خنک ، هیجان و شادی درونی و عمیقی را در شما ایجاد می‌کند. با گذشت زمان، نت‌های آغازی جای خود را به نت‌های میانی خواهند داد. نت‌های میانی از ترکیب گل نیلوفرآبی ، ماگنولیا ،peony  تشکیل‌ شده‌اند. بوی این گل‌ها، علاوه بر ایجاد حس آرامش، انرژی مثبت فراوانی را هم به شما منتقل می‌کند. در ادامه و پس از مدتی طولانی، نت‌های پایانی از راه رسیده و جای نت‌های میانی را می‌گیرند. این نت‌ها از مشک ، چوب سرو، آمبر تشکیل‌ شده‌اند. با استشمام بوی این ترکیب، استرس و اضطراب از شما دور شده و تعادل روحی و هیجان جای آن را می‌گیرد.
 

ادورا در زبان لاتین به معنی محبوب است همچنین در زبان فرانسوی قدیمی با همین معنی به کار برده میشده است.

آدورا، تجربه عطری جدید و متفاوت از رایحه ادکلن محبوب برایت کریستال! آدورا دارای رایحه ای منحصر به فرد و خیره‌کننده با رایحه اصلی ادکلن ورساچه برایت کریستال می باشد. در این ادوپرفیوم رایحه‌های اصلی باهماهنگی کامل با هم ترکیب شده‌اند تا تجربه عطری متفاوت و خاص را برای کاربران ایجاد کنند. این عطر توانسته است با ترکیب رایحه‌های مختلف، احساسات و انرژی‌های متفاوتی را به مردم منتقل کند. آدورا نمایانگر کیفیت و تخصص عطرسازان لالالند می‌باشد. چرا که در تهیه آن از اسانس های اورجینال اروپایی و فرانسوی گرید A و B استفاده شده و میتواند در میان رقبا بهترین ادوپرفیوم تهیه شده از این اسانس باشد. چیزی که آن را به یک محصول لوکس مقرون بصرفه برای دوستداران Bright Crystal تبدیل می کند! بعلت طراحی منحصر بفرد و جذاب شیشه این عطر، شما میتوانید این عطر را بعنوان با کیفیت ترین عطر جیبی برایت کریستال همیشه همراه خود داشته باشید و بدون قضاوت شدن به راحتی آن را در مکان های مختلف استفاده کنید. درصد بالای اسانس های اورجینال در این عطر (23-25 درصد) باعث شده تا طولانی‌تر از سایر ادوپرفیوم های برایت کریستال از رایحه‌ی آن لذت ببرید. این ویژگی به خصوص در جلسات طولانی و روزهای پرکاربرد بسیار ارزشمند است. ادوپرفیوم جیبی Adora لالالند با اسانس Versace Bright Crystal در بطری 30 میلی لیتری چیزی بیش از یک عطر است. این محصول تجسمی از سبک، ظرافت، و جذابیت زنانه است. لالالند، برندی با تاریخچه‌ی معتبر در دنیای عطرسازی، به آدورا اعتبار و اهمیت ویژه‌ای می‌بخشد.

به کمک نیاز دارید؟

از کجا بخریم؟

نمیدونی محصولات مارو باید از کجا تهیه کنی؟

از کجا بخریم؟
به کمک نیاز دارید؟

چیزی که دنبالش بودی رو پیدا نکردی؟

واحد مشتریان