Bonita Perfume

08 - بونیتا

زیبایی مسحور کننده

قیمت بدون تخفیف: 385,000 365,750
موجودی: موجود است
:(جمع قیمت(بدون مالیات 365,750
--
نوع رایحه: خنک و شیرین
وانیلی
شرقی
چوب
میوه ای

ادوپرفیوم

زنانه

ml

30

سال تولید

2021

فصل پیشنهادی

پاییز و زمستان

اصلاً مهم نیست که آدمی معمولی هستی یا شخصیتی معروف، در کوچه‌های بی‌نامِ دور افتاده‌ای زندگی می کنی یا عمارت‌های لاکچری بالای شهر، روزهایت رنگ غروب جمعه دارند یا عصرهای پنج‌شنبه، برای خوب بودن حالت باید کسی باشد که زیباییش نگاهت را مسحور، حضورش روزهایت را پر از خنده و رایحه‌اش مشامت را پر از عطر یار کند.
نت آغازی:
توت سیاه

توت سیاه

گلابی

گلابی

نت میانی:
زنبق و سوسن

زنبق و سوسن

یاس

یاس

شکوفه های پرتقال

شکوفه های پرتقال

نت پایانی:
پچولی

پچولی

پرالین

پرالین

لوبیای کباب شده

لوبیای کباب شده

وانیل

وانیل

رایحه ی ادکلن Bonita ، به صورت غالب از نت های ابتدایی گلابی ، توت سیاه و نت های میانی زنبق و سوسن ، یاس ، شکوفه پرتقال و در پایان از نت پچولی ، وانیل ، پرالین ، لوبیای تنکا تشکیل شده اند.
 . این نت ها رایحه ای گلبو، شیرین و خوراکی و خوشمزه را در این عطر ایجاد می کنند رایحه ای مانند شکلات داغ را در هوا می پراکند. عطر Bonita در کنار ماندگاری و پخش بوی فوق العاده بالایی که دارد، از عطر هایی است که عموما هر کسی به رایحه آن علاقه مند می شود و لذا گزینه ی مناسبی برای هدیه دادن نیز محسوب می شود.

اصل کلمه ریشه پرتقالی و اسپانیایی دارد . بونیتا معمولاً یک روح عاشق جذاب ، مثبت ، آزاد است.

بویایی، یکی از حواس مهم ماست و عطرها نقش مهمی در ساخت شهرت و شخصیت انسان‌ها دارند. ادوپرفیوم "بونیتا" از لالالند یکی از عطرهای خاص است که از رایحه معروف ادکلن لاویست ابل الهام گرفته است. در این مقاله، به بررسی عطر بونیتا و منشأ آن از رایحه لاویه بل خواهیم پرداخت. ادکلن "لاویست ابل" از لانکوم یکی از محبوب‌ترین عطرهای این برند به حساب می‌آید. این عطر به وسواس طراحی شده و از روایحی کاملاً خاص تشکیل شده است. روایحی از گل‌های رز، میموسا، و برگ شمعدانی در این عطر ترکیب شده و نت‌های پایانی با وانیل و چرم رقص می‌کنند. این ترکیب روایح، "لاویه" را به عطری گرم، زنانه، و بسیار جذاب تبدیل کرده است. در تهیه این ادوپرفیوم از اسانس های اورجینال اروپایی و فرانسوی با گرید A و B با بالاترین درصد (23-25درصد) استفاده شده و میتواند در میان رقبا بهترین ادوپرفیوم تهیه شده از این اسانس باشد. چیزی که آن را به یک محصول لوکس مقرون بصرفه برای دوستداران لانکوم لاویست ابل تبدیل می کند. بعلت طراحی منحصر بفرد و جذاب شیشه این عطر، شما میتوانید این عطر را بعنوان با کیفیت ترین عطر جیبی لانکومla vie est belle همیشه همراه خود داشته باشید و بدون قضاوت شدن به راحتی آن را در مکان های مختلف استفاده کنید. Bonita از لالالند از رایحه عالی و منحصر به فرد ادکلن la vie est belle الهام گرفته است و در آن روایحی معتبر و گران‌قیمت به کار رفته‌اند. رایحه‌ها و ترکیبات اصلی ادوپرفیوم بونیتا 1. رز: بونیتا با استفاده از رایحه برگرفته از گل رز، عمق و زیبایی عطر لانکوم لاویه را جلب می‌کند. رز نماد عشق و زندگی است و وقوع آن در این عطر به معنای تجدید زندگی و عشق بی‌پایان است. 2. وانیل: این عطر با وانیل در نت‌های پایانی خود، یک حالت گرم و شیرین به بویایی اضافه می‌کند. این ترکیب به عطر تازگی و دلپذیری می‌بخشد. 3. چرم: نت چرم در بونیتا عمق و پایداری را افزایش داده و به عطر اصالت می‌بخشد. ادوپرفیوم بونیتا از لالالند یک تجربه عطری استثنایی است که با الهام از عطر لاویست بل از لانکوم، عشق و زندگی را در یک شیشه عطر به شما هدیه می‌دهد. با روایح گرم و زیبایی که در این عطر یافت می‌شود، می‌توانید احساس خاصی از شادی و زیبایی را تجربه کنید. Bonita یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد ادوپرفیوم Bonita از لالالند، کمیابی و کوچکی آن است. این عطر در یک شیشه کوچک و شیک قرار دارد که بسیار قابلیت حمل آسان دارد. این ویژگی معانی بسیاری را به عطر افزوده است. ادوپرفیوم بونیتا نه تنها یک عطر خوشبو که قابلیت حمل راحت دارد بلکه نمایانگر سلیقه و شخصیتی است که به دنبال یک تجربه عطری متفاوت و با کیفیت هستند. این عطر با ترکیب منحصر به فرد روایح و طراحی شیک جلب توجه می‌کند و برند لالالند از طریق ایجاد این عطر تجربه‌ای بی‌نظیر از عشق و زندگی را به ارمغان آورده است. ادوپرفیوم بونیتا از لالالند یک عطر منحصر به فرد است که با قابلیت حمل راحت و شخصیت‌سازی برند لالالند، شما را به سفری به دنیای عشق و زیبایی دعوت می‌کند، در هر زمان و هر مکان.

به کمک نیاز دارید؟

از کجا بخریم؟

نمیدونی محصولات مارو باید از کجا تهیه کنی؟

از کجا بخریم؟
به کمک نیاز دارید؟

چیزی که دنبالش بودی رو پیدا نکردی؟

واحد مشتریان