Juno Perfume

04 - جونو

اعتمادی تا انتهای بودن

قیمت بدون تخفیف: 270,000 256,500
موجودی: موجود است
:(جمع قیمت(بدون مالیات 256,500
--
نوع رایحه: خنک
میوه ای
گلی
چوب
خوراکی

ادوپرفیوم

زنانه

ml

30

سال تولید

2021

فصل پیشنهادی

بهار و تابستان

اگر کسی طعم گس اجبار را چشیده باشد، به دنبال پیوندی تحمیلی نخواهد بود. برای به سرانجام رساندن یک احساس، به رسمی زیبا به نام ازدواج، باید به دنبال کسی بود که تا سنین پیری حرف‌هایش بوی خوش اعتماد بدهند و گوش‌هایش شنیدن را بلد باشند. جونو دختریست که وقتی به او فکر کنی، ته قلبت گرم می شود، حتی اگر پاهایت در برف باشند.
نت آغازی:
بلوبری

بلوبری

شاه توت

شاه توت

تمشک

تمشک

توت فرنگی

توت فرنگی

نت میانی:
فلفل سیاه

فلفل سیاه

پوئنی

پوئنی

رز

رز

مریم گلی

مریم گلی

یلانگ

یلانگ

نت پایانی:
چوب و خزه

چوب و خزه

مشک

مشک

وانیل

وانیل

نت بارز Juno ، آمیزه ای از عصاره ی شاتوت و کشمش می باشد که باعث طراحی رایحه ای قوی و غنی گشته است . رایحه ی خنک و شیرینش که ترکیبی از میوه ها و گل های عطری هستند ، در دسته ی رایحه ی گل ها و میوه ها می توان طبقه بندی نمود . در نت ابتدایی این محصول دلنشین می توان به حضور شاه توت و در نت میانی اش فلفل ، رز ، گل یلانگ و گل صد تومانی بنفش و در نت اصلی و پایه ای این محصول نیز حضور عناصری همچون چوب صندل سفید ، مشک و وانیل به چشم میخورند . از این رایحه دلنشین ر می توان در تمام فصول سال لذت برد.
جونو قدرتمندترین الهه افسانه های روم باستان بود. او با مشتری ، پادشاه خدایان ازدواج کرده بود و ملکه بود.  بسیاری از داستان ها درباره جونو از اساطیر یونان سرچشمه می گیرد. پس از تماس رومیان با یونانیان ، آنها Juno را با هرا ، همسر زئوس ، پادشاه خدایان یونان شناسایی کردند.
جونو همسر و خواهر ژوپیتر، خدای اصلی روم بود. مادر چهار فرزند مارس، ولکان، بلونا و یوونتوس . حیوان مقدس او طاووس، و همچنین محافظ زنان دنیا او از طریق ارتباط با ماه بر عملکردهای فیزیولوژیکی زنانه ، چرخه قاعدگی .و بارداری حاکم بود
الهیات جونو یکی از پیچیده ترین و بحث برانگیزترین موضوعات مذهب روم است.
جونو با رایحه ادکلن معروف "لالیک آمیتیس" با طراحی دقیق توسط برند لالالند به عنوان یک عطر خاص و ایده‌آل تولید شده است. اسانس های اورجینال اروپایی و فرانسوی گرید A و B Lalique Amethyst به طور جادویی با یکدیگر ترکیب شده و به یک رایحه فراگیر و زنانه با تعادل دقیق تبدیل می‌شوند. با طراحی منحصر بفرد و جذاب شیشه این عطر، شما میتوانید این عطر را بعنوان با کیفیت ترین عطر جیبی لالیک آمیتیس همیشه همراه خود داشته باشید و به راحتی آن را در مکان های مختلف استفاده کنید. این ترکیبات. درصد بالای اسانس های اورجینال (23-25 درصد) در این عطر به شما امکان می‌دهد تا طولانی‌تر از سایر ادوپرفیوم های لالیک آمیتیس از رایحه‌ی آن لذت ببرید. چیزی که آن را به یک محصول لوکس مقرون بصرفه برای دوستداران ادکلن لالیک آمیتیس تبدیل می کند. عطر جیبی زنانه جونو برند لالالند نه تنها رایحه‌های خاص و ترکیبات بی‌نظیری انتخاب کرده، بلکه به دقت به جزئیات ظاهری و تجربه کاربری نیز توجه کرده است. ادوپرفیوم جیبی JUNOلالالند با اسا نس Lalique Amethystدر بطری 30 میلی لیتری چیزی بیش از یک عطر است. این محصول تجسمی از سبک، ظرافت، و جذابیت زنانه است. لالالند، برندی با تاریخچه‌ی معتبر در دنیای عطرسازی، به جونو اعتبار و اهمیت ویژه‌ای می‌بخشد.

به کمک نیاز دارید؟

از کجا بخریم؟

نمیدونی محصولات مارو باید از کجا تهیه کنی؟

بازدید از شعب ما
به کمک نیاز دارید؟

چیزی که دنبالش بودی رو پیدا نکردی؟

واحد مشتریان