چه عطری ماندگاری بیشتری داری؟

چه عطری ماندگاری بیشتری داری؟

یکی از متداول ترین سوال ها هنگام خرید عطر میزان ماندگاری و پخش بوی آن است.
ماندگاری و پخش بوی عطر دو موضوع بسیار مهم است که در انتخاب عطر خوب و باکیفیت مورد توجه قرار میگیرد.
به طور استاندارد به زمان بین اسپری عطر تا از بین رفتن کامل بوی آن ماندگاری عطر میگویند.
 
عوامل موثر در ماندگاری عطر
ماندگاری عطر به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم:
غلظت عطر:میزان روغن معطراستفاده شده درفرمول عطر غلظت عطر میباشد.. عطر‌هایی که بیشترین میزان روغن معطررا دارند ماندگاری بالایی دارند. عطرهایی با غلظت 20 تا 30 درصد پرفیوم (Parfum)، 15 تا 20 درصد ادو پرفیوم (Eau de Parfum)، 10 تا 15 درصد ادو تویلت (Eau de Toilette) و 5 تا 10 درصد ادوکلن (Eau de Cologne) نامیده می شوند که قطعا غلظت پرفیوم و ادو پرفیوم باعث ماندگاری بالای آنها میشود.
 
 
ترکیبات آن : عطرهای گرم و تند به دلیل ترکیبات سنگین همچنین نت های آغازی به راحتی از سطح پوست تبخیر و پخش نمیشوند وهمین امر باعث ماندگاری بالای آنها میشود. نت‌های آغازی عطرها معمولاً حاوی ترکیباتی مانند مشک، عنبر، چوب و چرم هستند.  عطرهای با رایحه های گرم و چوبی معمولا ماندگاری بیشتری دارند و رایحه های خنک و میوه ای معمولا ماندگاری کمتری دارند.
 
 
شرایط محیطی : شرایط محیطی مانند دما، رطوبت و نور بر ماندگاری عطر تاثیر می گذارند. دمای بالا و رطوبت زیاد باعث کاهش ماندگاری عطر می شود. نور خورشید نیز باعث تجزیه اسانس های عطر و کاهش ماندگاری آن می شود. شرایط نگهداری مناسب از عطر می تواند به افزایش ماندگاری آن کمک کند.عطرها در مناطق خشک ماندگاری بیشتر و در مناطق گرم ماندگاری کمتری دارند.
 
عطرهایی با ماندگاری عالی قطعا ارزش خرید بالایی دارند زیرا تا پایان روز همراه شما هستند و نیاز به تمدید ندارند.
لالالند با تولید عطر هایی که در آن از بالاترین در صد (23تا 25درصد) اسانس های اصل که دارای گرید a و b اروپا و فرانسه استفاده شده است توانسته محصولاتی با ماندگاری بالا روانه بازار کند.
 
5 نکته برای افزایش ماندگاری عطر
در اینجا به چند نکته برای افزایش ماندگاری عطر اشاره شده که با رعایت این نکات میتوانید از ماندگاری عطر خود لذت ببرید.
از عطر در مکانی خشک و خنک نگهداری کنید.
عطر را روی پوست تمیز و مرطوب بزنید.
از اسپری کردن بیش از حد عطر خودداری کنید.
از اسپری کردن عطر به طور مستقیم روی پوست خودداری کنید.
عطر را در مناطقی از بدن که نبض دارد بزنید.بهترین مکان برای استفاده از عطر، نبض‌ها است. نبض‌ها، جریان خون بیشتری دارند و باعث می‌شوند که عطر سریع‌تر پخش شود و ماندگاری بیشتری داشته باشد.
 
خرید با کیفیت ترین و ماندگارترین عطر ها از لالالند
 
لالالند پیشرو در صنعت عطر محصولاتی با ماندگاری بالا و پخش بویی عالی دارد که قطعا رضایت شما را با عطرهایی که دارای رایحه گرم و خنک و ماندگار هستند جلب می نماید.
در اینجا به معرفی برخی عطرهای لالالند با ماندگاری بالا و رایحه های بی نظیر و پخش بوی عالی میپردازیم
پرفیوم ایو
عطر ایو، عطری با رایحه دل انگیز ایفوریا، عطری است که با نت های سبز هلو و خرمالو آغاز می شود. این نت ها مانند طلوعی درخشان، شادابی و طراوت را به ارمغان می آورند. ودر ادامه نت های گل نیلوفر آبی مانند نسیمی لطیف، آرامش و تمرکز را در فضا می پراکنند. در نهایت نت های شیرینی، مشک و برگ گل بنفشه مانند غروبی عاشقانه، لذت و دلبستگی را در قلب ها می نشاند.
عطر آیو، عطری با ماندگاری بالا است. این عطر، تا ساعت ها بر روی پوست ولباس باقی می ماند و رایحه خود را به اطراف می پراکند
عطر ایو، یک عطر مناسب برای استفاده در تمام فصول سال است. این عطر برای استفاده در موقعیت‌های رسمی و نیمه رسمی مناسب است.
ایو لالالند به دلیل استفاده از اسانس و رایحه ایفوریا دارای ماندگاری بالایی است.
 
پرفیوم ادورا adora perfum
 رایحه عطر ادورا، یک عطر زنانه با رایحه‌ای میوه‌ای و گلی است. این عطر با ترکیبی از رایحه‌های میوه‌ها، گل‌ها و چوب‌های جنگلی، یک رایحه‌ی جذاب و ماندگار را برای زنان ایجاد می‌کند.
نت‌های آغازین عطر ادورا، با رایحه‌های تند و شیرین انار، برگ لیمو و نت‌های آبی شروع می‌شود. این نت‌ها، حسی از طراوت و نشاط را به عطر می‌بخشند.
نت‌های میانی عطر، با رایحه‌های گل‌های نیلوفر آبی، مگنولیا و یاس، ادامه پیدا می‌کند. این نت‌ها، حسی از لطافت و ظرافت را به عطر می‌بخشند.
نت‌های پایه عطر، با رایحه‌های مشک، کهربا و چوب سرو، پایان می‌یابد. این نت‌ها، حسی از گرما و آرامش را به عطر می‌بخشند.
عطر ادورا، یک عطر مناسب برای استفاده در تمام فصول سال است. این عطر برای استفاده در موقعیت‌های رسمی و نیمه رسمی مناسب است.
 
با توجه به اینکه رایحه عطر ادورا مشابه رایحه عطر ورساچه برایت کریستال است، می‌توان گفت که این عطر برای زنانی که به رایحه‌های شیرین و خنک علاقه‌ مند هستند، مناسب است و به دلیل استفاده از اسانس اصل با بالاتریی درصد (23تا 25درصد) دارای ماندگاری بالایی است.
 
پرفیوم ژولیت Juliet perfum
عطر ژولیت، یک عطر زنانه با رایحه‌ای شیرین و گرم است. این عطر با ترکیبی از رایحه‌های گل‌ها، میوه‌ها و ادویه‌جات، یک رایحه‌ی جذاب و ماندگار را برای زنان ایجاد می‌کند.
نت‌های آغازین عطر ژولیت، با رایحه‌های تند و شیرین بادام، قهوه و ترنج شروع می‌شود. این نت‌ها، حسی از انرژی و هیجان را به عطر می‌بخشند.
نت‌های میانی عطر، با رایحه‌های گل‌های رز، رز بلغاری، یاس سمباک، شکوفه نارنجی، پرالین و دارچین، ادامه پیدا می‌کند. این نت‌ها، حسی از لطافت و ظرافت را به عطر می‌بخشند.
نت‌های پایه عطر، با رایحه‌های لوبیای تونکا، کاکائو، چوب صندل، چوب سدر، چوب ترمه، پچولی، کهربا و مشک، پایان می‌یابد. این نت‌ها، حسی از گرما و آرامش را به عطر می‌بخشند.
در تهیه این محصول از اسانس اصل ادوپرفیوم گود گرل استفاده شده است و به عنوان بهترین عطر شرکتی با رایحه گود گرل شناخته میشود.
پرفیوم فرش می fresh me perfum
رایحه عطر فرش می، یک عطر مردانه با رایحه‌ای خنک و ادویه‌ای است. این عطر با ترکیبی از رایحه‌های مرکبات، گیاهان معطر و ادویه‌جات، یک رایحه‌ ی جذاب و ماندگار را برای مردان ایجاد می‌کند.
نت‌ های آغازین عطر فرش می، با رایحه‌ های تند و تیز گریپ فروت، ترنج و زنجبیل شروع می‌شود. این نت‌ها، حسی از طراوت و نشاط را به عطر می‌بخشند.
نت‌های میانی عطر، با رایحه‌های گیاهان معطرمانند رزماری، شمعدانی، مریم گلی و رایحه‌ی آب، ادامه پیدا می‌کند. این نت‌ها، حسی از آرامش و تمرکز را به عطر می‌بخشند.
نت‌های پایه عطر، با رایحه‌های ادویه‌جاتی مانند کهربا، آمبروسان، گل آفتابی و دانه تونکا، پایان می‌یابد. این نت‌ها، حسی از قدرت و اعتماد به نفس را به عطر می‌بخشند.
در مجموع، عطر فرش می با رایحه لویی ویتون یک عطر جذاب و ماندگار است که برای مردان مناسب است.
اگر قصد خرید یک عطر با کیفیت بالا و قیمتی مقرون به صرفه را دارید فرش می لالالند بهترین انتخاب می باشد.
پرفیوم رومئوromeo perfum
عطر رومئو، یک عطر مردانه با رایحه‌ای خنک و تلخ است. این عطر با ترکیبی از رایحه‌های گیاهان معطر، چوب‌های جنگلی و ادویه‌جات، یک رایحه‌ی جذاب و ماندگار را برای مردان ایجاد می‌کند.
نت‌های آغازین عطر رومئو، با رایحه‌های تند و تیز ترنج، نارنج و گریپ فروت شروع می‌شود. این نت‌ها، حسی از طراوت و نشاط را به عطر می‌بخشند.
نت‌های میانی عطر، با رایحه‌های گیاهان معطری مانند نعناع، اسطوخودوس و چوب صندل، ادامه پیدا می‌کند. این نت‌ها، حسی از آرامش و تمرکز را به عطر می‌بخشند.
نت‌های پایه عطر، با رایحه‌های چوب‌های جنگلی مانند سدر، سرو و چوب عنبر، پایان می‌یابد. این نت‌ها، حسی از قدرت و اعتماد به نفس را به عطر می‌بخشند.
استفاده از اسانس آزارو وانتد با بالاترین درصد و کیفیت باعث شده تا عطر رومئو به عنوان یک محصول لوکس و با کیفیت و مقرون به صرفه شناخته شود.